תיאור הסרט:

ז'אנר – גייז, רומנטיקה, מבוגרים

במאים –  קים-ג'ו גוואנג-סו, קים טה יונג

הסרט עלה לאוויר –  יולי 2014

תרגום עברי – אדוה

 

הקדמה:

הסרט בנוי משני סרטים קצרים שונים שיש ביניהם מכנה משותף.

הקלישאה שלילה רומנטי אחד מדהים המשנה את הכל נפוצה ביותר. כמובן, אלה מאתנו שחיים במציאות לא בהכרח מאמינים בכך, אבל הדמויות השונות של "רק ללילה אחד" הן אנשים צעירים שיש להם רק חלומות להיאחז בהם. אחת הסיבות היא שכמו רוב האנשים הצעירים בעולם המפותח של היום, הם לא חושבים לטווח הארוך. כמו כן, הם הומואים. זה רלוונטי בעיקר במובן זה שהם נוטים יותר להגדיר את עצמם במונחים של זהות מינית, ובמיוחד כי הם חיים בקוריאה. הם נודדים ממקום למקום ומחפשים רגע מיוחד של אושר, ואף פעם לא באמת מצליחים למצוא אותו.

עם סיומם של שני הסרטים הקצרים, יש תחושה של ריקנות מוחלטת. הסקס ההומואי עצמו אינו פותר את הבעיות שלהם. מתקיימים מפגשים באי נוחות, בהרבה פאסיביות כשלא תמיד ברור איזו הנאה מפיקים מכך הצעירים. כאשר איכות האנשים שהם פוגשים במועדונים נוטה להיות מפוקפקת.

 

תקציר:

הסרט הראשון, בבימויו של קים ג'ו גוואנג-סו, הוא אחד מהסרטים העצמאיים המופנמים האלה על חברים שמתרגזים האחד על השני כי בעצם אין להם על מי להתרגז.

האן ג'ה הוא בחור, שמחפש בחורים הומואים ברשת, נפגש איתם וגונב את כספם כשהם משתכרים. הוא חובר לבחור פופולרי בשם הון, ומעמיד פנים שהוא חבר שלו, ומתעלם מרגשותיו כלפיו.

הסרט השני בבימויו של קים טה-יונג, קצת יותר אופטימי כי רוב הדמויות לפחות מפנטזות על הלילה הראשון המיוחד. לאור הסרט הראשון, אנחנו  מבינים, שהתקוות של הצעירים לגבי העיר הגדולה קצת גבוהות מדי.

גון הו כמעט נדרס ע"י מכונית כשג'ון, בחור מסיאול, מבוגר ממנו מציל אותו. הם נפגשים במקרה בבר מאוחר יותר בלילה וקובעים לנסוע למחרת לסיאול. כך יוצא, שגון הו ושני חבריו מגי'נג'ון, מגיעים יחד לעיר הגדולה לסיאול.  

הסרט מיועד לצפייה מגיל 19, עקב סצנות מין בין גברים.

 

רשימת השחקנים:

 

 

חלק 1 –      הורדה    צפייה ישירה

חלק 2 –      הורדה    צפייה ישירה

קטגוריות: סרטים קוריאניים

8 תגובות עד כה.

 1. Tamar
  הוספת תגובה

  הקישור השני של הצפירה ישירה לא עובד
  בבקשה תתקנו

 2. דנה
  הוספת תגובה

  הצפייה ישירה עדיין לא עובד אדוה את יכולה לתקן את זה בבקשה

 3. דנה
  הוספת תגובה

  הצפייה ישירה עדיין לא עובד אדוה את יכולה לתקן את זה בבקשה אני ממש רוצה ליראות את הסרט

 4. רציתי לשאול למה הצפייה ישירה לא עובדת לי זה רושם משהו באנגלית אם תוכלו לעזור לי אני אשמח

  • אדוה
   הוספת תגובה

   תודה, יש בעיה עם הצפייה הישירה, לא יודעת למה. אנסה להעלות לשרת אחר

השאר תגובה