פרטים על השחקן:
שם – קים וו בין – Kim Woo Bin – 김우빈
תאריך לידה – 16.7.1989
גובה – 188 ס"מ
משקל –
סוג דם –
כתבה – נוי דור

 

קים וו-בין (Kim Woo-Bin) הוא שחקן קוריאני מפורסם אשר נולד ב-16 ביולי 1989. הוא בן 28, מזל סרטן, גובהו 1.88 והשתתף בסרטים "הטכנאים", "עשרים", "חבר – המורשת הגדולה", "שוטר על המסלול?!" ו-"מאסטר".


הוא אף השתתף בדרמות "היורשים", "תיכון 2013", "כבודו של ג׳נטלמן", "חג מולד לבן", "תא אהבה" ו-"אהבה בלתי נשלטת".
וו-בין שיחק תפקיד אורח בדרמה "לך היפהפה" בפרקים 9 ו-10, והשתתף בדרמת ספיישל בעלת פרק אחת בשם "מפעל קופידון".

🇮🇱כל הדרמות והסרטים מתורגמים לעברית!🇮🇱

 

לפני שהפך לשחקן ב -2011, וו-בין בכלל היה דוגמן. זה היה חלומו מאז שהיה ילד קטן, ואותו הגשים ב2009 בגיל 20. שם הלידה שלו הוא "קים היון-ג׳ונג" (Kim Hyun Joong) והוא נולד בסיאול. אביו לא היה בסביבה לגדל אותו אז הוא גודל על ידי אמו הקפדנית שניהלה אקדמיית כתיבה. בימים אלו אביו שמחזיק ומנהל בית קפה והוא שוב מאוחדים.

בת זוגתו של וו-בין היא השחקנית שין מין-אה (או ונוס שלי, החברה שלי היא גומיהו). הם כבר יוצאים משנת 2015, לאחר שדיגמנו יחדיו.

משחק המחשב האהוב על וו-בין זה משחקי מירוץ, בבית הספר המקצוע האהוב עליו היה מדעים, הצבע האהוב עליו הוא שחור והוא יכול לדבר מנדרינית.

 

לאחר כיכובו בדרמה "אהבה בלתי נשלטת" שם שיחק בחור החולה במחלת הסרטן, אובחן קים וו-בין במהלך מאי 2017 במחלת סרטן האף והלוע. הוא מקבל טיפולי כימותרפיה ורדיותרפיה ולכן כרגע קריירת המשחק שלו בהקפאה, עד שהוא יבריא. מין-אה מלווה את וו-בין לבית החולים בכדי לקבל טיפולים ועוזרת ותומכת בו מאוד במהלך התקופה הקשה שהוא עובר.
ב28 ביולי 2017 עודכן שוו-בין עבר בהצלחה את הסבב הראשון של טיפולי הכימותרפיה. הוא לא איבד שיער בתהליך אולם כן ירד במשקל 10 קילו. כרגע משתדל לשמור על משקל יציב בסביבת ה-60 קילוגרמים.

😢סרטן האף והלוע נפוץ מאוד במזרח אסיה, לכן נקווה שוו-בין שלנו ייצא מזה במהירות! וו-בין-אה הוא אחד השחקנים האהובים עליי, אני מאחלת לו החלמה מהירה, שפע של בריאות ומשמח לשמוע שיש לו בת זוג תומכת שכזו!💜
מתפללים בשבילך קים וו-בין, אוהבים המון!🇰🇷

קטגוריות: שחקנים

8 תגובות עד כה.

 1. סתיו
  הוספת תגובה

  היי אני סתיו , קים וו בין זה הבן אדם הכי אהוב עלי , מהרגע הראשון שראיתי אותו בתוכנית היורשים ידעתי שהוא בן אדם שמח נחמד ומושלם .
  עוד לפני שאמרו לנו שקים וו בין חולה בסרטן אהבתי אותו ואני תמיד אוהב אותו כמו שהוא , אני מאוד שמחה שיש לצידו אנשים שעוזרים ותומכים בו .
  אני יודעת שקים וו בין הוא בן אדם מאוד חזק והוא יעבור את זה מהר .
  ממני סתיו מעריצה מספר אחת 🖤💙

 2. חן
  הוספת תגובה

  נוי היקרה את פשוט מדהימה …ככ כיף לקרוא את העמודים האלה. אך אני ממש עצובה לשמוע שהוא חולה… שיחלים מהר…. רפואה שלמה!!!! ממש עצוב לי….

 3. שרה
  הוספת תגובה

  קומאו על התרגום ועל הפרטים שחקן מדהים שיחלים מהר

 4. SOMEONE
  הוספת תגובה

  וועליה, מסכני שלי.. איך הוא סובל!!
  10 קילו!10 קילו!10 קילו!10 קילו!10 קילו!….(לא מעכלת..)
  איייייייייך?? למה?? הוא נראה חסון וגברי עם הגופה שלו!! הוא חייב לשמור על עצמו. וואי,שיבריא בקרוב, אמן!

 5. BaekHyun Wife
  הוספת תגובה

  שיחלים במהירות

 6. תודה לכותבת נוי דור,קים וו בין הוא גם בין אחד השחקנים האהובים עלי,אני מאוד שמחה שהשחקנית שין מין אה דואגת,ותומכת בכדי לעזור לו להחלים,מאוד אהבתי את המשחק שלו ביורשים הוא בהחלט שיחק את הרשע בצורה מוצלחת ומשכנעת,והוא חתיך,אני מאחלת לו בריאות איתנה ושיעבור את התקופה הקשה ויחלים ויחזור לשחק.

 7. אוי מסכן שלי
  תבריא במהירות
  אוהבים אותך אלוף אחד

 8. iloveastro
  הוספת תגובה

  מושלמי שלי!!!
  שיחלים במהירות…
  קומאו על התרגום…

השאר תגובה